Luxusní pohovky Alessandro pro dva i pro tři
Řada pohovek Alessandro tvoří komfortní, pohodlné a zároveň elegantní pohovky, které nabízíme ve variantě pro dva či pro tři lidi. Předností pohovek je kvalitní ruční zpracování s kostrou z masivu a povrch tvoří elegantní francouzská PU kůže (černá a bílá varianta), nebo mikrovlákno (šedá a hnědá barva). Díky tomu jsou pohovky Alessandro odolné a zároveň luxusní. Naši nabídku tvoří dvojité pohovky a trojité pohovky Alessandro.
V naši nabídce najdete pohovky Alessandro ve třech barevných provedeních - bílá pohovka, hnědá pohovka a černá pohovka, takže si můžete zvolit podle interiéru, tak aby pohovka ideálně zapadla k okolnímu sladění barev. Udělejte si z obývacího pokoje místnost, kde si vždy můžete dopřát chvilky relaxace a pohody. Pohovky Alessandro splní i přání náročného zákazníka a vyhoví těm, kteří si potrpí na skloubení užitku a elegance. Pohovky Alessandro jsou praktické, odolné díky masivu a skvěle doplní každý interiér ve světlém i tmavém provedení.
Kromě pohovek Alessandro máme v nabídce i další luxusní pohovky, např. Achilleo nebo luxusní křesla Alessandro a Benito. Nebo třeba stylové kožené taburety Benito. Vše máme ve všech třech barevných provedeních.
Rozměry dvoudílné pohovky:
Šířka (cm) | Výška (cm) | Hlobka (cm) |
---|---|---|
150 (A) | 70 (B) | 90(C) |
Rozměry trojdílné pohovky:
Šířka (cm) | Výška (cm) | Hlobka (cm) |
---|---|---|
205 (A) | 70 (B) | 90(C) |