Cessari magazín Zpět do magazínu

Výhodné sety se vyplatí

23.02.2019
Chcete si pořídit stylové kusy nábytku, které spolu skvěle ladí, a zároveň u toho ušetřit? V tom případě jsou pro vás jako dělané výhodné sety. Pořídit si je můžete v nejrůznějších provedeních tak, aby se krásně zharmonizovaly s vaším domovem.

Výhodné sety zahrnují různé typy nábytku. Jejich výhodou je, že zaplatíte mnohem méně peněz, než kdybyste si jednotlivé prvky kupovali zvlášť. Rozdíl může jít až do desetitisíců korun.

Výhodné sety do jídelny

Velké oblibě se těší masivní jídelní sety, jež kromě jídelního stolu z masivního dřeva obsahují také stylové židle, které ke stolu perfektně sedí. Nemusíte se proto zdržovat zdlouhavým výběrem a nehrozí, že byste nakonec zjistili, že se jednotlivé kusy setu k sobě vůbec nehodí. Pořídit si můžete například ručně opracovaný masivní jídelní stůl Jacopoo rozměrech 200 cm x 75 cm x 90 cm, jenž je doplněn šesti stylovými bílými židlemi Lucas.

Pokud nechcete klasický jídelní stůl nebo potřebujete něco menšího, ideálním řešením je moderní barový set složený z barového stolu Elliea dvou barových židlí Tower. K dostání je v bílé i černébarvě. 

Výhodné sety do ložnice

Výhodné sety si můžete pořídit i do ložnice. Obvykle se skládají z postele, matrací, roštu i nočních stolků. Výhodný set pak tvoří jeden harmonický celek. Příkladem toho je luxusní kožená postel Modica, která je vyrobena z pravé hovězí kůže a dubového dřeva. Její stylové masivní čelo je doplněno velkými opěrnými polštáři, nechybí silný rám s koženým čalouněním, matrace, rošt ani noční stolky. Tento výhodný setje výsledkem precizní ruční práce.

Výhodné sety do obývacího pokoje i pracovny

Výhodné sety se ale mohou stát také součástí obývacího pokoje. Většinou je tvoří luxusní křeslo a taburet. Do pracovny se pak skvěle hodí výhodný set, jenž obsahuje moderní psací stůl, kontejner a křeslo.
Zpět do magazínu
Diskuze k článku
Cessari magazín
Jak na výběr sedací...
Jak na výběr sedací...
Pustili jste se do zařizování svého obývacího pokoje? V tom případě už určitě... více
Jak si vybrat vhodnou...
Jak si vybrat vhodnou...
Spánek je pro naše zdraví naprosto nepostradatelný. Naše tělo i mysl při něm... více
Jak vybrat správné...
Jak vybrat správné...
Chcete si koupit nové křeslo do své domácnosti? Nevíte, jaké byste měli zvolit?... více

Zobrazit další články
loga_orez